Würth Silikon Sprey 500ml
Würth Silikon Sprey 500ml

Würth Silikon Sprey 500ml (0893221)

5,00
Marka : WÜRTH
Fiyat : ₺107,86(KDV Dahil)
₺13,25 'den başlayan taksitlerle
Minimum alım adeti 1, Maksimum alım adeti 9999
:

Parça Numarası  : 0893 221

Würth Silikon Sprey 500 ml

Belirli bir ücret ödeyerek aldığınız ve hayatınızı kolaylaştıran arabalar çeşitli sebeplerden dolayı zaman içerisinde yıpranır. Onların yıpranmasını geciktirmek ve uzun yıllar iyi bir şekilde kullanmak istiyorsanız bakımlarına özen göstermeniz gerekir. Würth markası, arabanız için pek çok temizlik ve bakım ürünü sunar; Silikon Sprey 500 ml de bunlardan biridir.

Fonksiyonel Özelliklere Sahip

Silikon Sprey, araçların hem iç hem de dış kısımlarında bulunan metal, plastik ve lastik gibi parçalarda uzun süre koruma sağlamasının yanında bakım ve yalıtım özellikleri de sunar.

Sprey olması sayesinde rahat bir şekilde kullanabileceğiniz ürün, aracınızın plastik parçalarını parlatır, araçtaki kauçuk malzemelere uygulandığında kırılganlıkları azaltır, elektrik kontaklarını nemden etkilenmemesi için koruma altına alır.

Würth Silikon Sprey 500 ml anti statiktir, böylece kullandığınız yüzeyde toz birikmesini engeller; aracınız 1,5 ay boyunca tozdan uzak kalır. Ayrıca renksiz bir yapıda olduğu için kullandığınız yerde leke bırakma gibi bir ihtimali yoktur.

Kullanıldığında metal ve plastik malzemeler arasındaki gıcırtıyı keser; açılır tavan, emniyet kemerleri ve hareketli koltuk rayları gibi yerlerin problemsiz bir şekilde çalışmasını kolaylaştırır.

Teknik/Ek Özellikler 

Hacim: 500 ml

Renk: Renksiz 

Garanti Süresi: 24 Ay

Marka Hakkında

Almanya kökenli, uzun yıllardır Türkiye pazarında da hizmet vermekte olan Würth markası, kimyasal ürünlerden el aletlerine, makinelerden mobilya aksesuarlarına kadar pek çok ürünü kullanıcısına sunar.

Kullanımı Çok Kolaydır 

Spreyi kullanacağınız yeri temizleyip ürünü çalkaladıktan sonra uygulayabilirsiniz. Kullanımın ardından yüzeyi kuru ve temiz bir bez yardımıyla silerek veya açık havada bırakarak kurutabilirsiniz. Ürünü uyguladıktan sonra ortamda kalarak uzun süre teneffüs etmemeniz, göz veya deri ile temas ettirmemeniz tavsiye edilir. Yanlışlıkla gözünüze gelirse 15 dakika boyunca bol su ile yıkamalısınız.

Silikon sprey, araçların gerek iç ve gerekse dış mekânlarında yer alan, metal, lastik, plastik gibi parçalar için uzun süreli koruma sağlamak için kullanılıyor. Koruma özelliği yanında bakım ve yalıtım özelliklerini de barındırıyor.

 

Parlak ve Tozsuz Yüzeyler

Würth silikon sprey, tamamen renksiz bir ürün olarak kullanıma sunuluyor. Silikon sprey ile bazı koruma özellikleri elde edildiği gibi kullanım kolaylıkları da elde ediliyor. Ürün ile aracın plastik parçaları parlatılıyor ve aynı zamanda kırılganlıkları gideriliyor. Elektrik kontaklarını nemden etkilenmemesi için koruyor. Anti statik özelliği sayesinde kullanıldığı yüzeylerde toz tutulumunu engelliyor. Renksiz bir yapıda olduğu için leke bırakma korkusu olmadan rahatlıkla kullanılabiliyor.

Gıcırdama Sesine Son

Plastik ve metal malzemeler arasında oluşan gıcırdama sesinin önlenmesi amacıyla kullanılıyor. Araçta bulunan kauçuk malzemeler üzerinde kullanıldığında, bu malzemelerin kırılganlıklarını azaltıyor, dondan etkilenmelerini ve sıcaktan yapışmalarını önlüyor. Açılır tavan, emniyet kemeri ve hareketli koltuk rayları, yuvalar, kapı lastikleri gibi yerlerde kullanıldığında bu tür hareketli aksamın sorunsuz çalışmasını sağlıyor. Ayrıca, hortum bağlantılarının yapılması sırasında yardımcı ürün olarak kullanılıyor.

Würth silikon sprey, oldukça basit bir şekilde kullanılabiliyor. Uygulama yapılacak olan yüzeyin temizlenmesi ve ürünün eşit olarak uygulanması yeterli oluyor. Uygulama sonrası yüzeyin yumuşak ve temiz bir bez kullanılarak silinmesi gerekiyor.


Ürünün kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar da bulunuyor. Metal yüzeylerde kullanılmaması, yüksek oranda yanıcı bir ürün olduğu için yüksek sıcaklıklardan uzak tutulması ve uzun süre güneş ışığında bırakılmaması gerekiyor.

Würth: Üründe Kalite

Würth, montaj malzemesi ve bağlantı elemanları konusunda uzman bir kuruluş olarak faaliyet gösteriyor. Vida, somun, dübel, kimyasal ürünler, el aletleri, makineler, mobilya aksesuarları, makine aksesuarları içeren ürün yelpazesi ile profesyonel kullanıcılara hizmet veriyor.

Kullanım Amacı ve Özellikleri

Würth Silikon Sprey Aracınızın dış ve iç mekanlarında bulunan bütün metal, lastik ve plastik parçaların parlatılıp bakımını sağlar ve uzun süreli koruma altına almaya yardımcı olur. Trim sesi gidermede, kayar kapı, tavan ve koltuk rayları, emniyet kemeri makaraları ve benzeri yerlerde mekanizmalarının sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Metal/plastik benzeri birbirine benzemeyen malzemeler arasındaki gıcırdamayı önler.

Aracınızdaki kauçuk parçaların bakımı yaparak kırılganlıkları giderir, dondan etkilenmez ve yapışmaz hale gelmelerini sağlar. Elektrik aksamlarında güvenle kullanabilirsiniz. Aynı zamanda elektrik kontaklarını neme karşı korumada etkilidir.

Toz itici özelliği sayesinde yaklaşık 1,5 ay boyunca aracınızın tozlanmasını önlemeye yardımcı olur.

Kullanılan yerlerde leke bırakmaz.

Kullanım Şekli

* Balata spreyini kullanmadan önce çalkalamanız tavsiye edilir.
* Spreyi bakım gerektiren yüzeylerin üstüne sıktıktan sonra nüfuz etmesini bekleyiniz. Sprey sıkılan yüzeyi kuru bezle silerek veya açık havada bekleterek kurutunuz.
* Spreyi 50°C’nin üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmamanız, kutu bitse bile ateşe atmamanız tavsiye edilir. Uzun süre teneffüs etmemeye çalışın ve mümkünse yeterli havalandırmanın olduğu yerlerde kullanmayı tercih edin.
* Spreyin direk göz veya deri ile temasından kaçınınız, göze geldiği taktirde bol su ile 15 dakika yıkayınız. Kullanım şekline uygun kullanmanız tavsiye edilir.

Garanti Süresi (Ay) :24

Yurt Dışı Satış :Yok

 

Stok Kodu OTEV4045989507559

Benzer Ürünler