Karavan Brandası Nedir?

Karavan brandası olmazsa olmaz karavan aksesuarları arasında yer alan, karavanınızı sonbahar & kış ikliminden etkilenmemesi için sudan ve UV ışınlarından koruyan özel olarak geliştirilmiş koruyucu örtüdür. Branda için tercih edilen edilen kumaşın nefes alabilen özellikte olması küflenme olmaması ve karavan donanımlarını korumak için oldukça önemlidir.

 Karavan Brandası Fiyatları

Karavan brandası fiyatları genel olarak kullanılan kumaş kalitesine ve ölçüye göre değişkenlik göstermektedir. Kumaş ölçüsü de fiyatlandırmada önemli bir etmendir. Nefes alabilen özellikte ve karavanlar için özel olarak geliştirilmiş branda modellerimizi "Branda ve Kılıflar" kategorisinde inceleyebilirsiniz.

 

Karavan Örtüsü

 

Karavan örtüleri, kamp yaparken en önemli ekipmanlardan biridir. Hem konforlu bir uyku için hem de karşılaşılabilecek hava koşullarından korunmak için kullanılır. Ancak, doğru karavan örtüsü seçimi yapmak da oldukça önemlidir. Karavan örtüleri farklı türde ve boyutta olabilir. Bazıları sadece karavanın üst kısmını örterken, bazıları karavanın tamamını kaplayacak kadar büyüktür. Ayrıca, su geçirmez veya suya dayanıklı olanlar, UV ışınlarına karşı koruyanlar, nem ve küf önleyici olanlar gibi farklı özellikleri de vardır.

 

Karavan Örtüsü Seçimi 

 

Karavan örtüsü seçerken, öncelikle karavanın boyutunu dikkate almak gerekir. Ayrıca, örtünün malzemesi, kalitesi ve dayanıklılığı da önemlidir. Su geçirmez veya suya dayanıklı örtüler, yağışlı havalarda kullanım için idealdir. UV ışınlarına karşı koruyan örtüler ise güneşli günlerde kullanım için daha uygundur. Nem ve küf önleyici örtüler ise özellikle nemli ve yağışlı havalarda kullanım için tavsiye edilir.

 

Karavan Örtüsü Bakımı

 

 Karavan örtüsünün uzun ömürlü olması için düzenli bakımı yapılması gerekmektedir. Örtüyü kullanmadan önce ve sonra mutlaka temizlenmelidir. Ayrıca, örtünün neme maruz kalması durumunda mutlaka kurutulmalıdır. Uzun süre kullanılmayacaksa, örtü mutlaka temizlenip kurutulduktan sonra saklanmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
E-Ticaret Sitesi