Siparişlerimizi aynı gün içerisinde kargoya veya takip eden sonraki gün vermeyi hedefliyoruz. Mobil alan olarak belirtilen; haftanın belirli günlerinde teslimat yapılan mevkii ya da birimlere teslimat süreleri farklılık gösterebilmektedir Kargo firmalarının dağıtım yapmadığı bölgelerde ürünlerini şubeden teslim alman gerekecektir.

Hafta Sonları Kargo Gönderimi Yapıyor musunuz?

Anlaşmalı kargo şirketimiz olan Yurtiçi Kargo Cumartesi günleri öğlen 12:00'ye kadar gönderi kabulü yapmaktadır, Pazar günleri teslimat ve kargo kabulü yapmamaktadır.

Yanlış Veya Hatalı Gelen Ürün İçin Ne Yapmalıyım?

Siparişini teslim aldığın anda kontrol etmen gerekmektedir. Açık, kargoda hasar gören veya eksik olduğunu düşündüğün paketi kabul etmemeli ve tutanak tutturmalısın. Paketi kargo yetkilisine teslim ederek iade olmasını sağlayabilirsin.

Kargoda Hasar Gören Ürün İçin Ne Yapmalıyım?

Teslim almadan önce ürün ve paketi kontrol etmelisin. Üründe mevcut olan hasar için tutanak tutmalı ve kargo yetkilisine imzalatmalısın. Hasarlı kargo paketlerini teslim almamalısın.

Siparişim Eksik Geldi Ne Yapmalıyım?

Siparişini teslim alırken ürünlerini ve faturanı kontrol etmelisin. Eksik veya hasarlı bir ürün tespit ettiğinde tutanak tutmalısın.

 

İade Politikası

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, satın aldığınız ürünleri iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade işlemlerinde aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

İade Süreci:

 1. İade Bildirimi:

  • Ürün iadenizi ve ürün faturanızı direkt olarak Yurtiçi Kargo firmasıyla görevli personele 585491608 kodunu iletip tamamlabilirsiniz

 2. Ürün ve Fatura Gönderimi:

  • İade etmek istediğiniz ürünleri ve ürün faturasıyla birlikte Yurtiçi Kargo firması aracılığıyla Agus Karavan | Esenyurt adresine fgörevli personele teslim edebilirsiniz.
  • Ürünlerin eksiksiz ve özenli şekilde paketlenmiş olması gerekmektedir.İade Değerlendirmesi:
   • İade ettiğiniz ürünler bize ulaştığında, ürünlerin hasarsız ve eksiksiz olduğundan emin olunacaktır.
   • İade koşullarına uygun olan ürünlerin bedeli, iade kargonuzun tam fatura bedelinden düşülerek en geç 14 gün içinde ödeme tipinize göre (havale-kredi kartı) iade edilecektir.

İade ve Teslimat Konusunda Yardım:

Herhangi bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız olduğunda, müşteri hizmetleri ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
E-Ticaret Sitesi