HAKKIMIZDA

 

Agus 1995 yılında sektöründe faaliyetlere başlayan bir aile firmasıdır. Uzun yılların deneyimi sonunda çeki demiri, çeki demiri aksesuarları, karavan, marin ürünleri gibi alanlarda ürün satışı yapıyoruz. Sektöründe öncü firmalar arasında yer alan Agus kurumsal yapısıyla ve yüksek müşteri memnuniyeti oranıyla öne çıkıyor.

 

Sektörümüzde edindiğimiz tecrübeyi Al-ko, Bosal (Oris), Domar, Knott, Reimo, Steinhof, Thule, Thetford, Towcar, Towbox, Zhme gibi Avrupa’nın en büyük markalarıyla iş ortaklığı kurarak bir adım ileriye taşıyoruz. Ayrıca Knaus, Wiensberg, Tabbert ve Hobby Karavanları Türkiye distribütörü olarak da hizmet veriyoruz.

 

Karavan projelerinizde, çeki demiri temini ve montajı süreçlerinde profesyonel ekiplerimizden destek alabilirsiniz. En bilinen markalara ait ürünleri sizlerle buluşturuyor ve deneyimli ekiplerimizle sorunlarınıza hızlı çözümler sunuyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tutkularınızın Peşinden Agus Güvencesiyle Gidin

 

Herkes hayatının belirli bir döneminde hayatını değiştirecek kararlar almıştır. Şehrin kalabalığından uzaklaşmak ve tutkularınızın peşinden gitmek için Agus her zaman yanınızda. Çeki demiri ve karavan projeleri ile farklı bir hayata adım atabilirsiniz.