HAKKIMIZDA

 

Agus, 1995 yılında temellerini Aksaray Oto Market olarak atmış, sektöründe bilinen, müşteri memnuniyetini, güvenilir hizmet ve kaliteli ürünü uygun fiyata sunmayı misyon edinmiş, emin adımlarla büyüyen bir aile şirketidir.

 

Oris, GDW, Aragon, Steinhof gibi çeki demiri Avrupa lider markalarının Türkiye genelinde 70’e yakın noktaya dağılımını sağlamanın yanı sıra; çeki demiri montaj ve proje çizimi hizmetleri de vermektedir. Aynı zamanda çeki demirine takılan bisiklet, yük, board, ve köpek taşıyıcılar gibi aksesuarlar ile kamp, karavan, römork, marin ürünleri; toptan, perakende ve online satış hizmeti vermektedir.

 

Agus, 2017 yılında Knaus, Weinsberg ve Tabbert, 2019 yılında Hobby, 2020 yılında Hymer ve Eriba karavan markalarının Türkiye temsilciliğini alarak müşterilerine geniş yelpazede ürün çeşitliliği sunmaya başlamıştır. Satış sonrası hizmet ve servis konusunda da sektöründe lider olarak dillendirilmektedir. 

 

Agus Ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda bu büyümeye ivme kazandıracak ve kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz. 

 

 

 

 

PARTNERLERİMİZ

 

           
           
           
       
     

 
     

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR