Victron MultiPlus İnverter - Akü Şarj Cihazı 1600 VA (Watt)
Victron MultiPlus İnverter - Akü Şarj Cihazı 1600 VA (Watt)
Victron MultiPlus İnverter - Akü Şarj Cihazı 1600 VA (Watt)

Victron MultiPlus İnverter - Akü Şarj Cihazı 12V 1600 VA (CMP121620000)

Marka : VICTRON
Fiyat : ₺38.062,50(KDV Dahil)
₺12.687,50 'den başlayan taksitlerle
ADET :

Victron MultiPlus İnverter - Akü Şarj Cihazı 1600 VA 

 

Tek bir üründe birleştirilmiş invertör ve şarj cihazı!

 

Gerçek sinüs dalga invertörü, adaptif şarj, hibrit PowerAssist teknolojisi ve ayrıca çoklu sistem entegrasyonu özelliklerini içerir.

 

MultiPlus, jeneratör veya sahil güç bağlantısı gibi sınırlı bir AC kaynağın aşırı yüklenmesini önler.

 

Aşırı yüklemeye neden olabilecek durumlarda batarya şarjı otomatik olarak düşer.

 

Bataryadan alınan güçle bir jeneratörün veya sahil tarafındaki beslemenin çıkışını artırır.

 

Kesintisiz AC gücü (UPS fonksiyonu)

 

Bir şebeke arızası veya sahil ya da jeneratör gücü kesintisi durumunda, Multi’nin içindeki invertör otomatik olarak devreye girer ve beslemeyi bağlı yüklere taşır.

 

Bu işlem öylesine hızlı bir şekilde (20 milisaniyeden az) yapılır ki, bilgisayarlarınız ve diğer elektronik ekipmanlarınız kesintiye uğramadan çalışmayı sürdürür.

 

Paralel çalışma kapasitesi sayesinde neredeyse sınırsız güç

 

6 üniteye kadar Multi, daha yüksek güç çıkışı sağlayacak şekilde paralel olarak çalışabilir. Üç fazlı veya ayrılmış fazlı çalışma da mümkündür.

 

Hangi modellerin paralel, üç fazlı ve ayrılmış fazlı kapasiteleri olduğunu görmek için lütfen veri sayfamızı kontrol edin.

 

Uzaktan İzleme ve Kontrol

 

Ücretsiz VRM uygulamasını ve VRM portal web sitesini kullanarak, Quattro cihazınızı ve sistemi veya sistemleri yerel olarak (LAN) veya internet üzerinden dünyanın herhangi bir yerinden izleyin ve kontrol edin. Çoklu işletim sistemleri için erişim telefondan, tabletten, dizüstü bilgisayardan veya bilgisayardan sağlanabilir. Gerekli Color Control GX veya Venus GX arayüzü vasıtasıyla, Quattro cihazınızı ayarlamaktan kiralık araçlar için bircoğrafi alan sınırı ayarlamaya ve daha fazlasına, kontrol seviyesinin bir sınırı yoktur.

 

İki AC Çıkışı

 

Ana güç çıkışı kesintisizlik fonksiyonuna sahiptir. Şebeke kesintisi veya kıyı/jeneratör gücü kesildiğinde MultiPlus bağlı yüklere enerji beslemeye başlar. Bu işlem öylesine hızlı bir şekilde (20 milisaniyeden kısa sürede) yapılır ki, bilgisayarlarınız ve diğer elektronik ekipmanlarınız kesintiye uğramadan çalışmayı sürdürür. İkinci güç çıkışı sadece MultiPlus güç girişinde AC mevcutken çalışır. Su ısıtıcı gibi aküyü boşaltmaması gereken yükler bu çıkışa bağlanabilir (ikinci çıkış 3 kVA ve üzeri modellerde mevcuttur)

 

Paralel çalışma kapasitesi sayesinde neredeyse sınırsız güç

 

6 üniteye kadar Multi, daha yüksek güç çıkışı sağlayacak şekilde paralel olarak çalışabilir. Örneğin altı 24/5000/120 ünite, 25 kW / 30 kVA çıkış gücü ve 720 Amp şarj kapasitesi sunar.

 

Trifaze çıkış imkânı

 

Paralel bağlantıya ek olarak aynı model üç ünite trifaze çıkış için yapılandırılabilir. Devasa bir 75 kW / 90 kVA invertör ve 2000 Amp şarj kapasitesi için üç ünitelik 6 adede kadar set paralel bağlanabilir.

 

Ürün kurulum ve kullanım kılavuzunu incelemek için tıklayın: 
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
E-Ticaret Sitesi