Siparişleri 3 iş günü içerisinde kargoya vermeyi hedefliyoruz. Mobil alan olarak belirtilen; haftanın belirli günlerinde teslimat yapılan mevkii ya da birimlere teslimat süreleri farklılık gösterebilmektedir Kargo firmalarının dağıtım yapmadığı bölgelerde ürünlerini şubeden teslim alman gerekecektir.

 

Hafta Sonları Kargo Gönderimi Yapıyor musunuz?

 

Anlaşmalı kargo şirketimiz olan Yurtiçi Kargo Cumartesi günleri öğlen 12:00'ye kadar gönderi kabulü yapmaktadır, Pazar günleri teslimat ve kargo kabulü yapmamaktadır.

 

Yanlış Veya Hatalı Gelen Ürün İçin Ne Yapmalıyım?

 

Siparişini teslim aldığın anda kontrol etmen gerekmektedir. Açık, kargoda hasar gören veya eksik olduğunu düşündüğün paketi kabul etmemeli ve tutanak tutturmalısın. Paketi kargo yetkilisine teslim ederek iade olmasını sağlayabilirsin.

 

Kargoda Hasar Gören Ürün İçin Ne Yapmalıyım?

 

Teslim almadan önce ürün ve paketi kontrol etmelisin. Üründe mevcut olan hasar için tutanak tutmalı ve kargo yetkilisine imzalatmalısın. Hasarlı kargo paketlerini teslim almamalısın.

 

Siparişim Eksik Geldi Ne Yapmalıyım?

 

Siparişini teslim alırken ürünlerini ve faturanı kontrol etmelisin. Eksik veya hasarlı bir ürün tespit ettiğinde tutanak tutmalısın.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
E-Ticaret Sitesi